• Łęknica
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka Pod Brzozą

  agroturystykaOlszyna(Łęknica: 13.2km do centrum)  

 2. Hotel Mużakowski

  hotelŁęknica(0.4km do centrum)  

  Hotel Mużakowski położony jest w malowniczej miejscowości Łęknica na zachodniej granicy Polski. Dysponujemy 32 pokojami, restauracją oraz salą konferencyjną.

  Zobacz ofertę

 3. Agroturystyka Charson

  agroturystykaGręzawa(Łęknica: 20.7km do centrum)  

  Zapraszamy miłośników natury, ciszy i świeżego powietrza. Gospodarstwo położone jest przy lesie, w którym jest mnóstwo grzybów i jagód. Do dyspozycji gości...

  Zobacz ofertę

 4. Otwarty w 2009 roku Pensjonat queen jest kameralnym, dogodnie zlokalizowanym pięciogwiazdkowym pensjonatem, położonym w przepięknym 1000-hektarowym parku

  Zobacz ofertę

 5. Hostel Bike Park

  zajazdPrzewóz(Łęknica: 16.1km do centrum)  

  Wczasy rowerowe, wypady rowerowe, trasa rowerowa odra-nysa, Park Mużakowski i wiele innych atrakcji...

  Zobacz ofertę

Łęknica i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Łęknicy

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie