Noclegi Łęknica

Znaleziono obiektów:3

 • Łęknica
 • i okolica

Reklama

Advertisement

Obiekty, które mogą Cię zainteresować...

Łęknica i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Łęknicy

Lista obiektów noclegowych

 1. Hotel Mużakowski

  hotelŁęknica(0.4km do centrum)  

  Hotel Mużakowski położony jest w malowniczej miejscowości Łęknica na zachodniej granicy Polski. Dysponujemy 32 pokojami, restauracją oraz salą konferencyjną.

  Od 180 PLN za dzień

 2. Hostel Bike Park

  zajazdPrzewóz(Łęknica: 16.1km do centrum)  

Łęknica i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Łęknicy

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet