• Łęki Małe
  • i okolica

Filtruj wynik

Łęki Małe i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Łękach Małych

Lista obiektów noclegowych

  1. ceny po uzgodnieniu telefonicznym Czynne gospodarstwo rolne położone blisko lasu. Gospodyni zapewnia wspaniałą domową kuchnię opartą na własnych produktach.
  2. obiekt sezonowy dostępny od maja do września ceny po uzgodnieniu telefonicznym Gospodarstwo oferuje cztery miejsca noclegowe w pokojach 2-osobowych.
  3. Gospodarstwo wielokierunkowe z hodowlą zwierząt, atrakcją przyrodniczą jest malowniczy Park Międzyrzecza Warty i Widawki. Do dyspozycji gości 10 miejsc
  4. ceny po uzgodnieniu telefonicznym Gospodarstwo położone w spokojnej, cichej okolicy z czystym powietrzem w pobliżu lasów i stawów z dziką roślinnością i...

Łęki Małe i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Łękach Małych

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet