• Łęgowo
 • i okolica

Filtruj wynik

Łęgowo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Łęgowie

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka "Ax-Agro"

  agroturystykaGordejki(Łęgowo: 6.0km do centrum)  

  Od 25 PLN za dzień

 2. Domek

  agroturystykaŁęgowo(1.1km do centrum)  

  Domek na Mazurach w pięknym miejscu, serdecznie zapraszam, wolne terminy!

  Od 35 PLN za dzień

 3. Zapraszamy do Szarejkowych Wzgórz! 5 w pełni wyposażonych domków, Pole namiotowo - kempingowe, quady z torem off-road. Prywatne SPA z sauną, basenem i baliami!

  Od 250 PLN za dzień

 4. Mazurski Dwór

  hotelSiejnik(Łęgowo: 8.0km do centrum)  

  Mazurski Dwór jest położony na obrzeżach miasta Olecka, przez co hotel gwarantuję ciszę i spokój dla swoich klientów. Pokoje są wykonane w wysokim standardzie

  Od 95 PLN za dzień

 5. Dunajówka

  pokoje gościnneJaśki(Łęgowo: 5.3km do centrum)  

  Nasz obiekt położony jest na ogrodzonej działce z widokiem na Jezioro Dobskie. Jest bezpośredni dostęp do plaży i pomostu nad jeziorem. Dostępna jest również

  Od 60 PLN za dzień

Łęgowo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Łęgowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet