Siedlisko Poleski Zakątek "Zagłębocze"

Dom do wynajęcia w Lejnie


Brak ocen

Sprawdzone przez eholiday.pl

Lejno 61, 21-230 Lejno,
woj. lubelskie, Polska

Reklama

Advertisement

Lejno 61, 21-230 Lejno,
woj. lubelskie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Dom do wynajęcia 12-osobowy 65 PLN osoba 1 Zobacz Zapytaj o nocleg

Opis

Siedlisko Poleski Zakątek usytuowane jest na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim w pobliżu Jeziora Zagłębocze. Otoczone lasem, łąkami i pobliskimi jeziorami daje możliwość wypoczynku blisko natury. Bliskość Poleskiego Parku Narodowego sprawia, że możemy tu poczuć bliskość dziewiczej przyrody nie skażonej cywilizacją.

Oferujemy Państwu noclegi w pobliżu Jeziora Zagłębocze, Poleskiego Parku Narodowego w samym centrum Polesia. Oddajemy w Państwa ręce komfortowo wyposażony dom składający się z 5 sypialni, otwartej w pełni wyposażonej kuchni, salonu z kominkiem oraz pięknego ogrodu z miejscem na wypoczynek i ognisko. Dom wyposażony jest w 2 wygodne łazienki. W Poleskim Zakątku może wypoczywać jednocześnie 10-12 osób.

Istnieje możliwość wstawienia dostawki dla dzieci. W Poleskim Zakątku postawiliśmy na powrót do sprawdzonych tradycyjnych materiałów. Ogród pozwala na oderwanie się od codziennego zgiełku. Wśród pięknych kwiatów i ziół można wypocząć oraz spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi.

Siedlisko Poleski Zakątek znajduje się zaledwie 5 km od Jeziora Zagłębocze i 6 km drogi od ścieżki "Dąb Dominik" w Poleskim Parku Narodowym. Na życzenie naszych gości udostępnimy Państwu rowery turystyczne, mapy i przewodniki po okolicy. Spotkajmy się razem wieczorem przy ognisku i zachwyćmy się czarem Polesia...

Naszym celem jest sprawienie aby każdy mógł odnaleźć odrobinę ciszy i spokoju w zaganianym świecie.
Nasza oferta
Oferujemy noclegi w miejscowości Lejno w pobliżu Jeziora Zagłębocze i Poleskiego Parku Narodowego.

W naszym Siedlisku odnajdziecie bliskość natury, odpoczynek od miejskiego zgiełku i poranki z bezkresem mgieł.

Zapraszamy wszystkich ceniących komfortowe warunki blisko natury.

Istnieje możliwość rezerwacji pokoi – w tym celu prosimy o kontakt na nr telefonu 608...zobacz telefon

lub przesłanie zapytania e-mail poleskizakatek@gmail.com

Strona:
www.poleskizakatek.pl
Facebook:
facebook.com/PoleskiZakatek/

Obiekt w bazie od: 2018-04-25

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Sala kominkowa, Miejsce na ognisko, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne), Grill, Kuchnia ogólnodostępna
  • Dla zmotoryzowanych: Parking/Garaż (Parking, w cenie)
  • Internet: Internet (wifi)
  • Recepcja: Recepcja 24h
  • Opcje wyżywienia: Opcje wyżywienia (Śniadanie)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet