• Łaźnie
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Witamy Państwa w nowoodrestaurowanym domku wiejskim w Łaźniach. Jest on położony zaledwie 10 km od Supraśla. Przygotowaliśmy go z myślą o wygodzie, spokoju.

  Zobacz ofertę

 2. "Lipowy Most" Golf Park

  usługi noclegoweBorki(Łaźnie: 3.5km do centrum)  

  Kompleks Lipowy Most Golf Park jest położony w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej, 30 km od Białegostoku. Składa się z obiektu hotelowego, restauracji i dworku.

  Zobacz ofertę

 3. Krzemienna Chata

  dom letniskowyKonne(Łaźnie: 3.2km do centrum)  

  Piękny i urokliwy całoroczny dom wykonany w stylu góralskim z bala w 1982 roku. Oferta przeznaczona dla miłośników ciszy i śpiewu ptaków.

  Zobacz ofertę

 4. Atrakcje w okolicy: zalew Siemianówka, Puszcza Białowieska, meczet tatarów polskich w Kruszynianach, Szlak Napoleoński

  Zobacz ofertę

 5. Kwatera agroturystyczna, położona przy Trakcie Napoleońskim nad rzeką Płoską, w pięknym otoczeniu Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej. Nieopodal znajduje

  Zobacz ofertę

Łaźnie i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Łaźniach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie