Noclegi Łaszczówka-Kolonia

Znaleziono obiektów:4 w tym obiektów z rezerwacją online: 1

  • Łaszczówka-Kolonia
  • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

  1. Hotel Antoni*** położony jest na szlaku komunikacyjnym Gdańsk - Odessa, przy drodze krajowej nr 17, ok. 2 km od Tomaszowa Lubelskiego, nieopodal Roztocza
  2. "Dom Na Wyspie"

    dom do wynajęciaZatyle(Łaszczówka-Kolonia: 8.6km do centrum)  

    Witamy Państwa w domu na wyspie „Zatylówka”! „Zatylówka” – dom na wyspie, to doskonałe miejsce na wypoczynek w ciągu całego roku, a w szczególności dla
  3. Z przyjemnością pragniemy zaoferować Państwu możliwość spędzenia czasu w naszych budynkach rekreacyjno-wypoczynkowych.

Łaszczówka-Kolonia i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Łaszczówce-Kolonii

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet