Kwatera prywatna Lasotki

Znaleziono obiektów:1

  • Lasotki
  • i okolica
  • Kwatera prywatna

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Kwatery prywatne Lasotki i okolica

Kwatera prywatna od 1 do 1 z 1 w Lasotkach

Lista obiektów noclegowych

  1. Noclegi Witkowska

    pokoje gościnne(dodatkowy typ: kwatera prywatna)Lasotki(0.2km do centrum)  

    Tanie noclegi dla firm i osób prywatnych. Możliwość zakwaterowania 14 osób. 10 min. od Orlenu. Do dyspozycji gości 2 łazienki, kuchnia, tv, wi-fi, parking.

Kwatery prywatne Lasotki i okolica

Kwatera prywatna od 1 do 1 z 1 w Lasotkach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet