Noclegi Łasin

Znaleziono obiektów:5

  • Łasin
  • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

  1. Picoland

    agroturystykaNicwałd(Łasin: 14.8km do centrum)  

    Zapraszamy do nowoczesnego i przytulnego miejsca!!! OFERTA SPECJALNA DLA FIRM!!!

  2. W ośrodku znajduje się plaża (piaszczysta i trawiasta), dwa pomosty, boisko do piłki siatkowej, piramida linowa oraz drewniany plac zabaw dla dzieci. Do państwa

Łasin i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Łasinie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet