Obiekty promowane w najbliższej okolicy
 • Łapy
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Pokoje Noclegowe

  usługi noclegoweSzepietowo(Łapy: 26.3km do centrum)  

  Obiekt "Pokoje Noclegowe Joanna" dysponuje bazą 19 miejsc noclegowych w nowych i przytulnych 1, 2, 3, 4-osobowych pokojach, z prywatnymi łazienkami,...

  Zobacz ofertę

 2. Leśny Dwór

  agroturystykaUhowo(Łapy: 2.7km do centrum)  

 3. Budynek w centrum miasta. Pokoje noclegowe mieszczą się na iii i iv piętrze (brak windy). Rezerwacja pokoju wyłącznie telefonicznie!!

  Zobacz ofertę

Łapy i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Łapach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie