• Łagów
 • i okolica
 • Apartament

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Obiekty promowane

 1. Beata

  pensjonatŁagów(0.8km do centrum)  

  W Łagowie na osiedlu Podgórnym przy ulicy Kwiatowej znajduje się Gościniec "Beata". Położony 250m od jeziora Łagowskiego. Z okien tego pensjonatu rozciąga si...

  Zobacz ofertę

 2. Polecamy wypoczynek w Łagowie. Spokojne i miłe otoczenie parku krajobrazowego, czyste jezioro, domki 4-6 osobowe z kuchnią i łazienką, akceptujemy zwierzęta.

  Zobacz ofertę

Lista obiektów noclegowych

 1. Apartament Ani

  apartamentŁagów(1.3km do centrum)  

  Oferujemy Państwu wypoczynek w eleganckim, nowym mieszkaniu w stylowej kamienicy przy ul. Chopina w Łagowie. Zapraszamy!!

  Zobacz ofertę

 2. Apartament

  apartamentŁagów(0.7km do centrum)  

  Uroczy i przestronny apartament blisko jeziora z miejscem na ognisko, tarasem, parkingiem i pięknym ogrodem do dyspozycji gości:)

  Zobacz ofertę

Apartamenty Łagów i okolica

Apartament od 1 do 3 z 3 w Łagowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie