Noclegi Łabuńki Pierwsze

Znaleziono obiektów:4

 • Łabuńki Pierwsze
 • i okolica

Filtruj wynik

Łabuńki Pierwsze i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Łabuńkach Pierwszych

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka Dar

  agroturystykaSzopinek(Łabuńki Pierwsze: 3.6km do centrum)  

  Zapraszamy Państwa do pobytu w naszej okolicy z możliwością wypoczynku na obrzeżach Zamościa. Może być to również doskonała baza wypadowa do Zamościa i Roztocze

  Od 30 PLN za dzień

 2. (4 km od Zamościa i 120 km do Lwowa) przy trasie DK 17 Zamość - Tomaszów Lubelski. Posiadamy 25+25 miejsc noclegowych, salę konferencyjną i jadalnie.

  Od 25 PLN za dzień

 3. Domek Pod Lasem

  agroturystykaBarchaczów(Łabuńki Pierwsze: 2.9km do centrum)  

  Gospodarstwo agroturystyczne na Roztoczu. Piękna okolica, czyste powietrze, budynek przy lesie. Teren objęty programem Natura 2000. Położony 10 km w linii...

  Od 27 PLN za dzień

 4. Dom Weselny Ambrozja

  pokoje gościnneŁapiguz(Łabuńki Pierwsze: 8.1km do centrum)  

  Od 40 PLN za dzień

Łabuńki Pierwsze i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Łabuńkach Pierwszych

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet