Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Kwieciszewo

Znaleziono obiektów:3

 • Kwieciszewo
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy

  hotelChabsko(Kwieciszewo: 7.9km do centrum)  

  ośrodek konferencyjno-wypoczynkowy Heaven położony jest w miejscu idealnym do wypoczynku, dysponujemy pokojami 1-6 osobowymi oraz apartamentami małżeńskimi.
 2. Dom Letniskowy

  dom letniskowyOstrowo(Kwieciszewo: 7.7km do centrum)  

  Serdecznie zapraszamy wszystkich pragnących ciszy i spokoju, lubiących bliski kontakt z naturą, ceniących aktywny wypoczynek. Zapraszamy!!

Kwieciszewo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Kwieciszewie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet