Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Kwasowo

Znaleziono obiektów:5

 • Kwasowo
 • i okolica

Filtruj wynik

Kwasowo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Kwasowie

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka "Siedlisko Artystyczne Pod Akacjami" to gospodarstwo prowadzone przez parę artystów malarzy. Funkcjonuje przez cały rok. Oferta skierowana jest do

  Od 35 PLN za dzień

 2. Prawdziwy wypoczynek na łonie natury- malownicze krajobrazy, raj dla wędkarzy i grzybiarzy, turystyka wodna a także mnóstwo atrakcji dla dzieci.

  Od 149 PLN za dzień

 3. Dom Letniskowy

  dom letniskowyŁętowo(Kwasowo: 9.4km do centrum)  

  domek letniskowy łętowo, domek nad jeziorem łętowskim, noclegi łętowo, jezioro łętowskie, łętowo, wędkowanie łętowo, morsy łętowo, pokoje łętowo

  Od 30 PLN za dzień

 4. Dom ''Na Wzgórzu"

  agroturystykaŚwięcianowo(Kwasowo: 8.5km do centrum)  

  obiekt z pięknym widokiem na dolinę, z basenem, ogrodzony, wysoki standard, graniczący z lasem.

  Od 250 PLN za dzień

Kwasowo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Kwasowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet