Ostoja Dziejów

Agroturystyka w Ojcowiźnie

Ojcowizna 1, 07-221 Brańszczyk,
woj. mazowieckie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 1-osobowy 65 - 70 PLN całość 3 Zobacz
Pokój 2-osobowy 45 - 50 PLN osoba 3 Zobacz
Pokój 3-osobowy 120 - 130 PLN całość 3 Zobacz
Pokój 4-osobowy 150 - 165 PLN całość 4 Zobacz

Witamy w Ostoi Dziejów…
miejscu, gdzie czas zatrzymał się kilkadziesiąt lat temu. U nas nie będziecie się spieszyć, a każdą chwilę będziecie celebrować wśród przepięknej i dzikiej przyrody. Tu nie dotarły udogodnienia cywilizacji, a większość codziennych czynności trzeba wykonać za pomocą własnych rąk i starych narzędzi.

Tu rządzi MAGIA I CZAR oraz wszechobecna wiedza i doświadczenie naszych Pradziadków...Zapraszamy wszystkich tych, którzy pragną poznać stare sposoby i zwyczaje.

Proponujemy szereg atrakcji, z których możecie skorzystać w każdej chwili.

Zapraszamy na zielone szkoły, imprezy okolicznościowe oraz przez cały rok na wypoczynek i dobrą zabawę. Dla każdego znajdziemy coś co już lubi lub dopiero polubi :).

Nasze potrway to samodzielnie sporządzone dania zazwyczaj regionalne. Mamy przepyszny smalec, który trafia w gusta każdego podniebienia.

Obiekt w bazie od: 2010-06-28

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 11:00
  • Do dyspozycji gości: Kuchnia ogólnodostępna, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Udogodnienia Spa/wellness (SPA&Wellness), Udogodnienia – prasowanie/pranie (Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne, Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania), Grill, Miejsce na ognisko
  • Na terenie obiektu: Sport i rekreacja (Boisko do gry, Siłownia / fitness), Stołówka, Bar/Restauracja (Bar)
  • Dla biznesu: Sala konferencyjna
  • Internet: Internet (wifi)
  • Opcje wyżywienia: Opcje wyżywienia (Śniadanie, Obiad, Kolacja, Obiadokolacja, Podwieczorek)
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Sala telewizyjna / gier / świetlica)

Osoby, które odwiedzały ten obiekt interesowały się również

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet