pokoje gościnne

Ostoja Dziejów 6.8 / 10

Witamy w Ostoi Dziejów... miejscu, gdzie czas zatrzymał się kilkadziesiąt lat temu. U nas nie będziecie się spieszyć, a każdą chwilę będziecie celebrować wśród przepięknej i dzikiej przyrody. Tu nie dotarły udogodnienia cywilizacji, a większość codziennych czynności trzeba wykonać za pomocą własnych rąk i starych narzędzi. Tu rządzi MAGIA I CZAR oraz wszechobecna wiedza i doświadczenie naszych Pradziadków...Zapraszamy wszystkich tych, którzy pragną poznać stare sposoby i zwyczaje. Proponujemy szereg atrakcji, z których możecie skorzystać w każdej chwili. Zapraszamy na zielone szkoły, imprezy okolicznościowe oraz przez cały rok na wypoczynek i dobrą zabawę. Dla każdego znajdziemy coś co już lubi lub dopiero polubi :). Nasze potrway to samodzielnie sporządzone dania zazwyczaj regionalne. Mamy przepyszny smalec, który trafia w gusta każdego podniebienia.
www.ostoja-dziejow.pl
Zobacz podobne oferty

2 opinie turystów 6.8 / 10

  • cena/jakość 5.5
  • czystość 7.5
  • obsługa 5.5
  • udogodnienia 5.5
  • wyposażenie 6.5
  • lokalizacja 9.5
  • wyżywienie 7.5
klimatyczna
10

klimatyczna

Wszystko w porządku. Bardzo dobre jedzenie, dobra lokalizacja; dużo grzybów i miejsc gdzie można wędkować; nasza grupa po prostu świetnie się bawiła :) . Dziękujemy.

sora
3.6

sora

Tragiczny nocleg! Lokalizacja bardzo dobra (przy głównej drodze), ale cena w stosunku do jakości nie do przyjęcia: nieświeża pościel, zaniedbane pokoje, mikroskopijna łazienka, brak ciepłej wody w aneksie ku...

odpowiedź obiektu
27.10.2014r. godz. 11:06:01

UWAGA - jest to przykład Gości-Szantażystów!. Uzgodnili telefonicznie cenę za pobyt "grupy"... 2 osób (60pln/doba) w pokojach jednoosobowych z łazienką. Otrzymali do dyspozycji cały dom (pokoje, jadania, salon, aneks kuchenny). Dostali ręczniki, których nie mieli (nie podziękowali). Nie chcieli zapłacić za cały pobyt więc codziennie były pielgrzymki po pieniążki i długo trzeba było czekać na uregulowanie należności. Nieświeża pościel??? I 4 doby wytrzymaliście? Cały czas był z nami kontakt i można było coś powiedzieć, a reakcja byłaby natychmiastowa! Zaniedbane pokoje??? To chyba żart. Pokoje te zostały ostatecznie wyremontowane w lipcu br (2014) i naprawdę nie wiem do czego można się w nich było "doczepić". Mikroskopijne łazienki??? Gabaryty standardowe - jest wc, prysznic i umywalka; to jest agroturystyka i fakt, że łazienki są w pokojach, a nie na korytarzu jest chyba plusem, a nie minusem!. Można było korzystać z dużej łazienki dostępnej na dole. Brak ciepłej wody w aneksie??? Jest bojler. Wystarczyło go włączyć (nie ingerowaliśmy w Państwa prywatność na obiekcie), a ponadto jest zmywarka, która ma ułatwiać życie Naszym Gościom, a nie stanowić elementu zdobniczego. Wystarczyło ją załadować i włączyć! Nieuprzejma gospodyni - hmmm to ja - no cóż żałuję teraz, że gotowałam Wam zupę (za darmo), że smażyłam placki z cukinii (za darmo) czy od razu częstowałam wędzoną na świeżo kiełbasą (za darmo). Kawa i herbata też były gratis. Wifi oraz korzystanie do późnych godzin wieczornych z salonu i innych pomieszczeń (gdzie nie oszczędzaliście Państwo światła i paliło się do rana) też było gratis.... Ale tu proszę Państwa chodzi o coś innego - otóż dojechała trzecia osoba do trzeciej „jedynki” i zaczęły się negocjacje cenowe na które nie chciałam przystać. Zaproponowałam obniżenie ceny jeśli dwie Panie spędzą dwie noce w dwójce, ale zgody nie było. No cóż jest mi wstyd, że muszę rozpatrywać reklamację "w sieci", a nie na miejscu, ale myślę że w ten sposób taki typ Gości postępował i będzie postępował zawsze, zwłaszcza że już „na miejscu” były próby szantażu typu "jak nie obniży Pani ceny to więcej nie przyjedziemy" i można było się spodziewać takiej opinii. Dane firmy, która u mnie gościła dostępne są na życzenie innych kwaterodawców, którzy prowadzą "czarne listy" i unikają tego typu Gości, gdyż przyjemność z ich pobytu oraz zarobek jest żaden. Szkoda, że tak się dzieje… A tak na przyszłość jeśli są jakieś uwagi do warunków pobytowych to warto je zgłaszać od razu.