Gospodarstwo Agroturystyczne Cicho-Sza

Agroturystyka w Niedźwiedziu

9.8 Ocena
Liczba ocen:1

Reklama

Pensjonat Lira

Miejscowość: Krynica-Zdrój

Centrum Krynicy — Balkony, Ogród, Wyżywienie, Drink-Bar — Parking i Wi-Fi bezpłatnie!

Informacje o obiekcie

Niedźwiedź 77, 63-500 Ostrzeszów odległość od centrum: 0.6 km

Opis

stadnina koni, mini zoo, stawy,
akceptacja zwierząt po wcześniejszym uzgodnieniu
3 domki Cempingowe od 15zł za osobę

Nasze gospodarstwo agroturystyczne "Cicho-sza" jest osadą położoną wśród lasów w pięknym zakątku wielkopolski, gdzie gości przyjmujemy staropolskim zwyczajem, czyli "czym chata bogata". Posiadamy własną stadninę koni oraz zwierzyniec, który powinien zrobić duże wrażenie zarówno na dzieciach jak i na dorosłych. w naszym zwierzyńcu można spotkać takie zwierzęta jak: karłowate bydło zebu, watusi, emu, strusie, lamy, jeżozwierze, osły, ostronosy rude, szopy pracze, bażanty, kangury, nutrie, bydło szkockie, pawie indyjskie, lisa polarnego, świnki morskie, jaki tybetańskie, daniele, owce wrzosówki i wiele innych.
Domek Cieśli Z myślą o wygodzie Naszych Gości zorganizowaliśmy wiele miejsc, gdzie można usiąść i odpocząć lub zjeść posiłek przygotowany samodzielnie lub przez nasz bar. Panująca tu domowa i przyjacielska atmosfera sprzyja wypoczynkowi, a bliskie obcowanie z naturą doskonale rozładowuje stres. Dużą atrakcję stanowi możliwość nauki jazdy konnej lub jazda indywidualna w terenie. Nasi instruktorzy chętnie dobiorą odpowiedniego konia i poprowadzą naukę. Dzięki temu, że prowadzona w naszym gospodarstwie nauka jazdy konnej odbywa się w tak cichej i spokojnej okolicy można każdą lekcję traktować jak formę atrakcyjnego wypoczynku.
Stadnina koni działająca w naszym gospodarstwie agroturystycznym oferuje naukę jazdy konnej, jazdę na padoku, jazdę na kucykach, jazdę w terenie, a dla osób które chcą czynnie spędzać czas przy tych przepięknych zwierzętach mogą pomagać w prowadzeniu stajni jak również przy opiece nad zwierzętami. Wypoczynek na wsi to jedna z propozycji dla osób kochających czyste powietrze, uzdrawiającą moc lasu i zdrowy mikroklimat.

Obiekt w bazie od: 2009-02-05

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko
  • Na terenie obiektu: Bar / Restauracja (Bar)
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci)