Gospodarstwo Agroturystyczne "Na Końcu Świata"

Agroturystyka w Monasterzu

Monasterz 3/1, 37-620 Horyniec Zdrój,
woj. podkarpackie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 3-osobowy 20 - 30 PLN osoba 1 Zobacz
Pokój 4-osobowy 20 - 30 PLN osoba 2 Zobacz

Gospodarstwo agroturystyczne „Na Końcu Świata” mieści się w małej miejscowości Monasterz, otoczonej zewsząd przez roztoczańskie lasy. Nasz dom znajduje się w urokliwym ogrodzie, tuż przy ścianie drzew, co gwarantuje ciszę i spokój.
Udostępniamy dla państwa dwa pokoje czteroosobowe na pierwszym piętrze i jeden pokój trzyosobowy na parterze. W budynku znajduje się węzeł sanitarny. Oferujemy dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem. Dom posiada podjazd dla wózków.
Gospodarstwo jest ogrodzone. W ogrodzie można rozpalić grilla, jest też miejsce na ognisko. Istnieje możliwość postawienia namiotu. Na życzenie udostępniamy rowery do jazdy po okolicy.
Zapraszamy państwa razem z dziećmi. Jeśli chcą państwo przywieźć ze sobą zwierzęta, prosimy o wcześniejszy kontakt.
W okolicy znajdują się liczne trasy wycieczkowe i takie ciekawe miejsca jak ruiny klasztoru, bunkry, pustelnia brata Alberta, Diabelski Kamień, czy nieco dalej szumy w Suścu. Mogą Państwo także skorzystać z zabiegów rehabilitacyjnych, borowiny, groty solnej oraz basenu krytego w sanatoriach w niedalekim Horyńcu Zdroju.
Więcej informacji mogą Państwo uzyskać telefonicznie.

Obiekt w bazie od: 2015-04-23

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 13:00 do 12:00
  • Do dyspozycji gości: Kuchnia ogólnodostępna, Miejsce na ognisko, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Pralka ogólnodostępna, Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne), Grill, Sala kominkowa
  • Na terenie obiektu: Sport i rekreacja (Boisko do gry)
  • Internet: Internet (wifi)
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Sala telewizyjna / gier / świetlica)

Osoby, które odwiedzały ten obiekt interesowały się również

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet