Noclegi Krzyżanowice

Znaleziono obiektów:2 w tym obiektów z rezerwacją online: 1

  • Krzyżanowice
  • i okolica

Filtruj wynik

Krzyżanowice i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 2 z 2 w Krzyżanowicach

Lista obiektów noclegowych

  1. Hotel Zamek Chałupki

    hotelChałupki(Krzyżanowice: 8.0km do centrum)  

    Oferujemy Państwu w atrakcyjnych cenach pokoje 1, 2 oraz 3-osobowe, z łazienkami, TV oraz WiFi. W cenie pokoju wliczone jest śniadanie (stół szwedzki).

    Od 109 PLN za dzień

Krzyżanowice i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 2 z 2 w Krzyżanowicach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet