Noclegi Krzywa Góra

Znaleziono obiektów:5

 • Krzywa Góra
 • i okolica

Filtruj wynik

Krzywa Góra i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Krzywej Górze

Lista obiektów noclegowych

 1. Oferta Gospodarstwa Agroturystycznego Dorota Obst - Września W naszym Gospodarstwie Agroturystycznym panuje cisza, spokój. Miła atmosfera, dogodna lokalizacja i

  Od 20 PLN za dzień

 2. Zielone Zacisze

  agroturystykaMurzynowo Kościelne(Krzywa Góra: 8.2km do centrum)  

  Od 40 PLN za dzień

 3. Kwatery Prywatne

  noclegi pracowniczeObłaczkowo(Krzywa Góra: 7.0km do centrum)  

  Od 25 PLN za dzień

 4. bagatelka to nowoczesne centrum rekreacyjno-hotelowe położone w urokliwej i spokojnej miejscowości, której zawdzięcza swoją nazwę.

  Od 80 PLN za dzień

 5. Pensjonat Rondo

  pensjonatObłaczkowo(Krzywa Góra: 7.0km do centrum)  

  Pensjonat "rondo" otwarty w 2006 roku położony we Wrześni przy skrzyżowaniu autostrady A2( Warszawa-Poznań) oraz drogi krajowej 92(Wrocław-Gdańsk) 50km od

  Od 90 PLN za dzień

Krzywa Góra i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Krzywej Górze

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet