Noclegi Krzętów

Znaleziono obiektów:6

 • Krzętów
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka "Pod Klonami" znajduje się w miejscowości Krzętów. W ofercie noclegi, pole namiotowe, wypożyczanie kajaków. 200 metrów od obiektu rzeka Pilica.

  Zobacz ofertę

 2. Lokalizacja gospodarstwa agroturystycznego "Nad Pilicą" stwarza możliwości realizacji ciekawego programu turystycznego o dużych walorach edukacyjnych. W...

  Zobacz ofertę

 3. Witamy w Krzętowie. Zapraszamy do wypoczynku nad rzeką Pilicą w przytulnym domku położonym w spokojnej i urokliwej miejscowości...

  Zobacz ofertę

Krzętów i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Krzętowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie