Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Pokoje gościnne Krzeszowice

Znaleziono obiektów:6

 • Krzeszowice
 • i okolica
 • Pokoje gościnne

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Obiekty promowane

 1. Nowo wybudowany obiekt. Położony tylko 2, 5km od zjazdu z autostrady A4 węzeł Rudno. Z widokiem na ruiny zamku Tenczyn. We wszystkich pokojach łazienki, TV,...

  Zobacz ofertę

Lista obiektów noclegowych

 1. Pokoje: trzyosobowy, dwuosobowy i "małżeński". Duży salon z obszernym balkonem, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka, darmowy parking. Do Krakowa 25 km.

  Zobacz ofertę

 2. Restauracja Tiffany

  pokoje gościnneWola Filipowska(Krzeszowice: 3.8km do centrum)  

  Restauracja Tiffany rodzinna restauracja położona w podkrakowskiej Woli Filipowskiej. Posiadamy bazę noclegową do 25 osób.

  Zobacz ofertę

 3. Gospodarstwo położone jest w malowniczej okolicy Doliny Będkowskiej i Kobylańskiej, z dala od miejskiego zgiełku i gwaru. Najbliższą okolicę naszego domu

  Zobacz ofertę

 4. Remiza OSP

  pokoje gościnneCzerna(Krzeszowice: 4.1km do centrum)  

Pokoje do wynajęcia Krzeszowice i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Krzeszowicach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie