Noclegi Krzeczyn Mały

Znaleziono obiektów:2

  • Krzeczyn Mały
  • i okolica

Filtruj wynik

Krzeczyn Mały i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 2 z 2 w Krzeczynie Małym

Lista obiektów noclegowych

  1. Agroturystyka

    agroturystykaObora(Krzeczyn Mały: 4.0km do centrum)  

    Nowo wybudowany budynek jednorodzinny z ogrodem i parkingiem.
  2. Witamy w naszym gospodarstwie agroturystycznym Gospodarstwo agroturystyczne „Czarna Sosna" położone jest w województwie dolnośląskim, koło Lubina w...

    Od 30 PLN za dzień

Krzeczyn Mały i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 2 z 2 w Krzeczynie Małym

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet