• Krzątka
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Fajnydomek

  dom letniskowyWilcza Wola(Krzątka: 9.0km do centrum)  

  Jeszcze wolne miejsca na Wakacje. Idealne miejsce dla rodzin, wędkarzy, wielbicieli ciszy i spokoju. Domek letniskowy nad jeziorem Maziarnia w Wilczej Woli.

  Zobacz ofertę

 2. Agrofurtek

  agroturystykaWilcza Wola(Krzątka: 4.6km do centrum)  

  Urocze i spokojne miejsce, blisko rzeki Łęg, obok lasy, piękna góralska willa do Twojej dyspozycji, wypożyczalnia kajaków i rowerów, możliwość wyżywienia...

  Zobacz ofertę

 3. Hotel Astoria

  hotelKomorów(Krzątka: 10.1km do centrum)  

 4. Leśne Kąty

  pensjonatTarnowska Wola(Krzątka: 6.6km do centrum)  

Krzątka i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Krzątce

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie