Noclegi Krzanowice

Znaleziono obiektów:4

 • Krzanowice
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Hotel Perła

  hotelKrzanowice(0.6km do centrum)  

  Firma Hotel-Restauracja perła działa na terenie Krzanowice w zakresie: Restauracje. Charakterystyczne słowa opisujące działalność w zakresie usługi to :

  Zobacz ofertę

 2. Agroturystyka U Henriety

  hostelWojnowice(Krzanowice: 4.8km do centrum)  

 3. Pokoje Gościnne Rege

  pokoje gościnneBieńkowice(Krzanowice: 6.1km do centrum)  

  Pokoje Gościnne Rege mieszczą się w Bieńkowicach, 8 km od centrum Raciborza. Oferujemy 18 pokoi 1, 2, 3, 4 osobowych oraz 4 przestronne apartamenty.

  Zobacz ofertę

 4. Pałac Wojnowice

  zamek, pałac, dworekWojnowice(Krzanowice: 5.1km do centrum)  

Krzanowice i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Krzanowicach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie