Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Kruteczek

Znaleziono obiektów:6

 • Kruteczek
 • i okolica

Filtruj wynik

Kruteczek i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Kruteczku

Lista obiektów noclegowych

 1. Agronocleg

  agroturystykaObelzanki(Kruteczek: 9.1km do centrum)  

  Zapraszamy Serdecznie na weekend majowy, wolne pokoje na skraju Puszczy Noteckiej

  Oferujemy noclegi dla grup pracowniczych jak i osób indywidualnych. Zaledwie 3, 5 km od fabryki Samsung i Amica. TV , WiFi, prysznic, kuchnia, parking....
 2. Pokoje "U Rybaka"

  usługi noclegoweElżbiecin(Kruteczek: 8.6km do centrum)  

  Gospodarstwo położone jest wśród lasów Puszczy Noteckiej, daleko od głównych dróg. Możliwość skorzystania z łowiska przez cały rok.
 3. gospodarstwo agroturystyczne w Rzecinie oferuje wypoczynek w zabytkowym i klimatycznym domu, który położony jest w sercu puszczy noteckiej.
 4. Kasztanka

  agroturystykaRzecin(Kruteczek: 8.4km do centrum)  

  Gospodarstwo agroturystyczne "Kasztanka" dysponuje 5 pokojami 2 osob. z łazienkami w nowo wybudowanym domu. Każdy z pokoi posiada balkon, dobre wyżywienie.
 5. Ośrodek Niedźwiedzia Gawra jest leżącą w Wielkopolsce w sercu Puszczy Noteckiej niepowtarzalnie umiejscowioną ostoją agroturystyczną sąsiadującą z jeziorem
 6. Agro-Turystyka Sebastian

  agroturystykaNowina(Kruteczek: 4.1km do centrum)  

  Zaprasza do malowniczo położonej na skraju Puszczy Noteckiej wsi Nowina. Jeżeli pragną Państwo spędzić wolny czas z dala od wielkiego miasta w ciszy, spokoju i

Kruteczek i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Kruteczku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet