Noclegi Kruszyniany

Znaleziono obiektów:5

 • Kruszyniany
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. WTP "Podlaski Domek"

  agroturystykaWierzchlesie(Kruszyniany: 23.3km do centrum)  

  "Podlaski Domek" położony jest na skraju Puszczy Knyszyńskiej. Oferujemy nocleg w okolicy Supraśla i Sokółki. Apartament oraz pokoje na poddaszu z łazienkami

  Zobacz ofertę

 2. Farma Zielona Typu Cottage

  dom letniskowyŁapicze(Kruszyniany: 2.2km do centrum)  

  Serdecznie zapraszamy na wypoczynek do posiadłości typu cottage. To wspaniałe miejsce na pobyt z rodziną i przyjaciółmi.

  Zobacz ofertę

 3. Agroturystyka w Kruszynianach oferuje niepowtarzalny klimat polskiego Orientu. Zatrzymajcie się u prawdziwych Tatarów i skosztujcie przygotowanych przez

  Zobacz ofertę

 4. Noclegi w 2-, 3-, 5-osobowych pokojach, całodzienne wyżywienie: kuchnia kresowa, tatarska.

  Zobacz ofertę

Kruszyniany i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Kruszynianach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie