• Kruszwica
  • i okolica
  • Kwatera prywatna

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Kwatery prywatne Kruszwica i okolica

Kwatera prywatna od 1 do 1 z 1 w Kruszwicy

Lista obiektów noclegowych

  1. Kasia

    kwatera prywatnaKruszwica(1.4km do centrum)  

Kwatery prywatne Kruszwica i okolica

Kwatera prywatna od 1 do 1 z 1 w Kruszwicy

Co warto zwiedzić w Kruszwicy:

  • Kruszwica to nie tylko Mysia Wieża

    Naturalne bogactwa ogromnego Gopła i upiorne tajemnice Mysiej Wieży. Niewielka Kruszwica co roku przyciąga coraz więcej turystów i jest na to coraz lepiej przygotowana. Co warto zwiedzić w...

    Zobacz

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet