Pensjonat Kruklanki

Znaleziono obiektów:3

 • Kruklanki
 • i okolica
 • Pensjonat

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Obiekty promowane

 1. Apartament na Mazurach przy plaży!

  Zobacz ofertę

 2. Pokoje Pod Wierzbami to kameralne miejsce. Do dyspozycji gości przeznaczonych jest osiem pokoi, każdy z łazienką, TV, balkonem lub tarasem.

  Zobacz ofertę

Lista obiektów noclegowych

 1. U Teresy

  pensjonatKruklanki(0.0km do centrum)  

  Bezsprzecznie do największej atrakcji w gminie Kruklanki należą : - Puszcza Borecka ( 7 km ) - Jezioro Gołdopiwo ( bodajże najczystsze z mazurskich jezior ) -

  Zobacz ofertę

 2. Pod Bocianem

  pensjonatKruklanki(2.9km do centrum)  

  Gospodarstwo Turystyczne „Pod Bocianem” Grądy Kruklaneckie – gmina Kruklanki - powiat Giżycko Serdecznie zapraszamy Państwa na odpoczynek do gospodarstwa

  Zobacz ofertę

 3. Pensjonat

  pensjonatJeziorowskie(Kruklanki: 3.9km do centrum)  

Pensjonaty Kruklanki i okolica

Pensjonat od 1 do 3 z 3 w Kruklankach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie