Kwatera prywatna Kruklanki

Znaleziono obiektów:8

 • Kruklanki
 • i okolica
 • Kwatera prywatna

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Obiekty promowane

 1. Apartament na Mazurach przy plaży!

  Zobacz ofertę

 2. Pokoje Pod Wierzbami to kameralne miejsce. Do dyspozycji gości przeznaczonych jest osiem pokoi, każdy z łazienką, TV, balkonem lub tarasem.

  Zobacz ofertę

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka na Mazurach - ferie, wypoczynek, noclegi, weekendy, majówka, wakacje, wczasy. Bezpłatnie WiFi i parking. Zapraszamy.

  Zobacz ofertę

 2. Pokoje Gościnne "Nad Babką"

  agroturystyka(dodatkowy typ: kwatera prywatna)Żywki(Kruklanki: 2.8km do centrum)  

  Pokoje z łazienkami do wynajęcia, dom nad samym jeziorem z bezpośrednim dostępem do wody (własna linia brzegowa i pomost). 2.5 km Kruklanki, 14 km od Giżycka

  Zobacz ofertę

 3. Agroturystyka

  agroturystyka(dodatkowy typ: kwatera prywatna)Sulimy(Kruklanki: 7.5km do centrum)  

  Noclegi na Mazurach - miejsce na kolonii a tylko 3km od Giżycka

  Zobacz ofertę

 4. Dom wolno stojący, 3 kondygnacyjny z WiFi. Pokoje 2 osobowe z łazienkami, segmenty (pokój 1 os. + pokój 2 os.) z łazienkami. Sala kominkowa 60 m2.

  Zobacz ofertę

 5. Jeśli dosyć masz hałasu, chętnie poszedłbyś do lasu, rybkę złowił gdzieś nad ranem zapraszamy do Kruklanek!

  Zobacz ofertę

 6. Mazury, Giżycko, Kruklanki. Pokoje w całorocznym domu na "Skraju Lasu". Dom otoczony lasem, idealne miejsce na spokojny wypoczynek. Zapraszamy :)

  Zobacz ofertę

 7. Do zaoferowania mam mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym i łazienką . Łącznie 6 miejsc noclegowych (60m) w centrum.

  Zobacz ofertę

 8. Kwatera Prywatna

  kwatera prywatnaŻabinka(Kruklanki: 6.5km do centrum)  

  Mały biały domek, kwatery prywatne, pokoje 2-6 os. zapraszamy! Dom znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni około 1 hektara...

  Zobacz ofertę

Kwatery prywatne Kruklanki i okolica

Kwatera prywatna od 1 do 8 z 8 w Kruklankach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie