Kwatera prywatna Krościenko nad Dunajcem

Kwatera prywatna Krościenko nad Dunajcem 33 wyniki

Często zadawane pytania dotyczące noclegów w Krościenku nad Dunajcem

1

Ile kosztuje nocleg w Krościenku nad Dunajcem?

Cena za nocleg w Krościenku nad Dunajcem zależy od standardu i lokalizacji wybranego obiektu. Najkorzystniej jest zatrzymać się w obiekcie z kategorii pokoje gościnne, wtedy koszt noclegu może wynieść od 30 zł. Średnia cena noclegu w Krościenku nad Dunajcem wynosi 110 zł.
2

Czy ceny noclegów w Krościenku nad Dunajcem w weekend różnią się od tych w dni powszednie?

Weekendy, to terminy o które turyści pytają najczęściej, dlatego niektóre obiekty mają inne ceny w weekend niż w dni powszednie. Według statystyk eholiday.pl cena za nocleg w weekend jest wyższa o 7% od cen w dni powszednie.
3

Które obiekty noclegowe są najpopularniejsze w Krościenku nad Dunajcem?

Turystów najczęściej interesują noclegi w obiektach z kategorii: pokoje gościnne, dom do wynajęcia. Wpływ na decyzję turysty ma nie tylko cena, ale równie ważna jest lokalizacja obiektu i opinie innych gości.
4

Które obiekty noclegowe w Krościenku nad Dunajcem mają najlepsze opinie?

Obiekty w Krościenku nad Dunajcem, które mają najlepsze opinie to: Pokoje U Janika, Domki U Adasia, Noclegi Pod Siódemką.

Obiekty, które mogą Cię zainteresować

Co warto zwiedzić w Krościenku nad Dunajcem

Jesienne Pieniny

Jesienne Pieniny

Podczas ciepłych i słonecznych jesiennych dni warto wybrać się góry, by móc podziwiać ich niesamowite piękno, które o tej porze roku jest niepowtarzalne. ...

Gdzie na weekend - Krościenko

Gdzie na weekend - Krościenko

Miejscowość położona nad Dunajcem, gdzie zbiegają się trzy pasma górskie: Gorce, Pieniny oraz Beskid Sądecki. Krościenko jest wspaniałą bazą wypadową dla gór...

Galerie zdjęć okolicznych miejscowości

pokaż listę ukryj listę