Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Krężołki

Znaleziono obiektów:3 w tym obiektów z rezerwacją online: 2

 • Krężołki
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Zaleta naszego obiektu - niekwestionowana cisza i spokój. W najbliższym otoczeniu obiektu znajduje się wonny las świerkowy.
 2. Zagroda U Macieja

  dom do wynajęciaModlinek(Krężołki: 7.6km do centrum)  

  Spokojny wypoczynek na wsi nad morzem w "Zagrodzie u Macieja" z placem zabaw, grillem, boiskiem. Do dyspozycji gości w pełni wyposażone domy i apartament.
 3. Zajazd Atol

  zajazdReblinko(Krężołki: 9.3km do centrum)  

  Pensjonat – Restauracja „atol” położony jest przy trasie E6 (Królewiec – Hamburg), około 3 km od Słupska w kierunku na Szczecin. Przy obiekcie znajduje się

Krężołki i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Krężołkach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet