Agroturystyka Krępa

Znaleziono obiektów:2

 • Krępa
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Wioska pod kogutem: noclegi, mini zoo, plac zabaw, boisko, letnie baseny, saneczkowa górka, ogrodzony las, sylwester, jazda konna, kolonie, wycieczki dla szkół.

  Zobacz ofertę

 2. Agrokarolina

  agroturystykaKarolina(Krępa: 9.7km do centrum)  

  Obiekt położony w cichym i spokojnym kompleksie leśnym, 2 km. na południe od Góry Kalwarii, teren bogato zróżnicowany i urozmaicony. Do dyspozycji gości parking

  Zobacz ofertę

Agrowczasy Krępa i okolica

Agroturystyka od 1 do 2 z 2 w Krępie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie