• Kranów
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Eko Agro

  agroturystykaGórno-Parcele(Kranów: 7.5km do centrum)  

 2. "Torfowisko"

  agroturystykaWójtostwo(Kranów: 3.7km do centrum)  

  9.75/10
  Ilość ocen: 4

  Dodaj do schowka

  Zapraszamy gości, którzy chcą odpocząć i zwiedzić piękną i malowniczą Ziemię Świętokrzyską. Oferta gospodarstwa: do 20 miejsc noclegowych w pokojach z TV.

 3. 1.00/10
  Ilość ocen: 1

  Dodaj do schowka

  Farma Ekologiczna "Anatolka" istnieje od 1995 roku. Powstała z potrzeby serca jako przejaw miłości i chęci przybliżenia jej ludziom (szczególnie dzieciom) z

Agrowczasy Kranów i okolica

Agroturystyka od 1 do 3 z 3 w Kranowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie