Obiekty promowane w najbliższej okolicy
 • Kraków
 • i okolica

Kraków Zakrzówek

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Krakowie na Zakrzówku

Obiekty promowane

 1. InsideKrakow

  apartamentKraków(0.1km do centrum)  

  Najlepsze noclegi w Krakowie. Stare Miasto. Tel: 607...zobacz telefon www.insidekrakow.pl

  Zapraszamy do tanich i komfortowych miejsc noclegowych zlokalizowanych w samym sercu Krakowa. Apartamenty insidekrakow

  Od 36 PLN za dzień

 2. Hostel otwarty w 2004 roku, ciągle nr 1 wśród obiektów o najlepszej jakości w stosunku do ceny. 600m od Dworca Gł., 800m od Rynku Głównego.

  Od 21 PLN za dzień

Lista obiektów noclegowych

 1. Luksusowe, tanie (!) mieszkanie do wynajęcia dla pary na romantyczny pobyt w Krakowie z bardzo dobrym połączeniem z centrum. WiFi, parking, pościel w cenie

  Od 90 PLN za dzień

 2. Hotel Nowa Panorama to miejsce pełne przyjaznej atmosfery i personelu, który dołoży wszelkich starań by czuli się Państwo w Krakowie jak najlepiej.

  Od 107 PLN za dzień

 3. Hotel start** zlokalizowany jest w niedalekiej odległości od historycznego centrum Krakowa i Zamku Królewskiego na Wawelu.

  Od 118 PLN za dzień

 4. Luksusowy hotel Sympozjum & SPA urządzony został w eleganckim stylu, a oferta obiektu obejmuje bogate zaplecze gastronomiczne oraz rekreacyjne.

  Od 292 PLN za dzień

Kraków Zakrzówek

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Krakowie na Zakrzówku

Co warto zwiedzić w Krakowie:

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet