Obiekty promowane w najbliższej okolicy
 • Kraków
 • i okolica

Filtruj wynik

Kraków Warszawskie

Pokoje gościnne od 1 do 20 z 30 w Krakowie na Warszawskim

Obiekty promowane

 1. InsideKrakow

  apartamentKraków(0.1km do centrum)  

  Najlepsze noclegi w Krakowie. Stare Miasto. Tel: 607...zobacz telefon www.insidekrakow.pl

  Zapraszamy do tanich i komfortowych miejsc noclegowych zlokalizowanych w samym sercu Krakowa. Apartamenty insidekrakow

  Od 36 PLN za dzień

 2. Hostel otwarty w 2004 roku, ciągle nr 1 wśród obiektów o najlepszej jakości w stosunku do ceny. 600m od Dworca Gł., 800m od Rynku Głównego.

  Od 24 PLN za dzień

Lista obiektów noclegowych

 1. Apartamenty na doby. Wynajem komfortowych Apartamentów w samym centrum Krakowa. Wynajmij apartament zamiast ciasnego hotelowego pokoju. Tanie, wygodne i ładne!

  Od 33 PLN za dzień

 2. Zapraszamy do luksusowych i nowoczesnych apartamentów w centrum miasta.

  Od 65 PLN za dzień

 3. Zapraszamy do komfortowych apartamentów i mieszkań zlokalizowanych w okolicy starego Miasta, Kazimierza i innych dzielnicach.

  Od 150 PLN za dzień

 4. Niebanalny wystrój, klimatyczne miejsce w starym forcie, pyszne śniadania, miła obsługa. Historia i teraźniejszość tworzą tutaj oryginalne połączenia.

  Od 198 PLN za dzień

 5. Apartamenty Nobel Suites powstały jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na najwyższej jakości zakwaterowanie w Krakowie. Udostępniamy Państwu 9, oryginalnie

  Od 118 PLN za dzień

 6. Platinum Aparthotel w Krakowie, to miejsce, w którym wyjątkowa historia i klimat miasta łączą się z nowoczesnością apartamentów.

  Od 157 PLN za dzień

 7. Apartament blisko Dworca Głównego

  Od 200 PLN za dzień

 8. Samodzielne, nowocześnie urządzone apartamenty, usytuowane w kompleksie Angel City, zaraz obok Dworca Głównego Kraków, nieopodal Starego Miasta.

  Od 160 PLN za dzień

 9. Zapraszamy do nowo otwartego Hotelu sieci Ibis. Hotel ibis budget Kraków Stare Miasto usytuowany jest w samym centrum Krakowa, zaledwie 1 km od Rynku. W

  Od 129 PLN za dzień

 10. Zapraszamy do nowo otwartego Hotelu sieci Ibis. Hotel ibis Kraków Stare Miasto znajduje się w centrum Krakowa, przy Dworcu Głównym, w pobliżu starówki. Hotel

  Od 198 PLN za dzień

 11. Apartamenty 5 min od PKP i 15 min od Rynku Głównego.

  Od 45 PLN za dzień

Kraków Warszawskie

Pokoje gościnne od 1 do 20 z 30 w Krakowie na Warszawskim

Co warto zwiedzić w Krakowie:

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet