Obiekty promowane w najbliższej okolicy
 • Kraków
 • i okolica

Kraków Stradom

Pokoje gościnne od 1 do 20 z 84 w Krakowie na Stradomiu

Obiekty promowane

 1. InsideKrakow

  apartamentKraków(0.1km do centrum)  

  Najlepsze noclegi w Krakowie. Stare Miasto. Tel: 607...zobacz telefon www.insidekrakow.pl

  Zapraszamy do tanich i komfortowych miejsc noclegowych zlokalizowanych w samym sercu Krakowa. Apartamenty insidekrakow

  Od 36 PLN za dzień

 2. Hostel otwarty w 2004 roku, ciągle nr 1 wśród obiektów o najlepszej jakości w stosunku do ceny. 600m od Dworca Gł., 800m od Rynku Głównego.

  Od 21 PLN za dzień

Lista obiektów noclegowych

 1. Hostel Atlantis posiada w ofercie pokoje 2-, 3-, 4-osobowe, jak również większe, 6-, 8-, 10-osobowe, w których można rezerwować pojedyncze łóżka.

  Od 14 PLN za dzień

 2. Hotel "Royal" położony jest przy Plantach Krakowskich w samym sercu Starego Miasta. Otoczenie starych uliczek, Traktu Królewskiego, Widok na Zamek na Wawelu.

  Od 172 PLN za dzień

 3. Promocja 30% do końca listopada na wszystkie pokoje i apartamenty!!! Powołaj się na serwis

  Imagine Apartments oferuje nowe apartamenty i pokoje w rozsądnej cenie w samym sercu Krakowa.

  Od 81 PLN za dzień

 4. Serdecznie zapraszamy do komfortowych apartamentów w Krakowie, położonych głównie na Starym Mieście i Kazimierzu, ale również w wielu innych dzielnicach.

  Od 50 PLN za dzień

 5. Serdecznie zapraszam do apartamentów znajdujących się u styku Starego Miasta i Kazimierza.

  Od 80 PLN za dzień

 6. Queen Boutique Hotel jest wyjątkowym miejscem, gdzie tradycja spotyka nowoczesność, a polska gościnność zostaje ujęta w światowe standardy obsługi klienta.

  Od 270 PLN za dzień

 7. Szukasz taniego noclegu? Miejsca w centrum Krakowa w komfortowych warunkach, domowej atmosferze i zacisznym miejscu? Chcesz spędzić miło wolny czas? Zapraszamy!

  Od 22 PLN za dzień

 8. Apartamenty Platinia, to świetna lokalizacja 500m od Rynku Głównego, 1, 1 km od Kazimierza, nowoczesne pokoje, pyszne śniadanie i atrakcyjne ceny.

  Od 90 PLN za dzień

 9. Ekskluzywny i nowoczesny Home położony jest przy ul. Św. Sebastiana, w samym sercu Krakowa.

  Od 232 PLN za dzień

 10. Kompleks usytuowany jest przy ulicy Dietla 81. Budynki otaczają piękny kwiatowy dziedziniec. Wyjście do Śródmieścia prowadzi przez zabytkową bramę.

  Od 297 PLN za dzień

 11. Niepowtarzalny kompleks 23 apartamentów w zmodernizowanej, zabytkowej kamienicy z recepcją, windami i najszybszym światłowodem internetowym.

  Od 270 PLN za dzień

 12. Komfortowe, przytulne, przestronne apartamenty w samym sercu Krakowa - 500 m od Wawelu , 300 m od dzielnicy Kazimierz. Serdecznie zapraszamy

  Od 151 PLN za dzień

 13. Przestronny apartament dla dużej rodziny lub kampanii. Doskonała lokalizacja. Blisko Wawelu i Rynku.

  Od 105 PLN za dzień

 14. Luxury Stradom 15 Apartments are located in the centre of Kraków in Stradomska Street.

  Od 432 PLN za dzień

 15. Rezerwacje on-line na Funkcjonalnie urządzone, dwupoziomowe mieszkanie położone w kamienicy, z wejściem z oficyny. Budynek, w którym mieści się mieszkanie,

  Od 108 PLN za dzień

 16. rezerwacje on-line Funkcjonalnie urządzone, dwupoziomowe mieszkanie położone w kamienicy, z wejściem z oficyny. Budynek, w którym mieści się mieszkanie,

  Od 108 PLN za dzień

 17. Nasze obiekty zlokalizowane są w ścisłym centrum Krakowa z ich okien mogą Państwo podziwiać uroki królewskiego zamku na Wawelu oraz Bulwarów wiślanych.

  Od 180 PLN za dzień

Kraków Stradom

Pokoje gościnne od 1 do 20 z 84 w Krakowie na Stradomiu

Co warto zwiedzić w Krakowie:

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet