• Kraczynki
 • i okolica

Filtruj wynik

Kraczynki i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 11 z 11 w Kraczynkach

Lista obiektów noclegowych

 1. Ośrodek nad brzegiem jeziora! Zniżki dla rodzin z dziećmi! Domki na Majówkę, Wczasy, Pakiet Seniora!

  Zapraszamy do wypoczynku nad brzegiem jeziora! Plaża, przystań z wypożyczalnią sprzętu, komfortowe domki, camping, restauracja letnia! Zniżki dla par i rodzin!

  Od 40 PLN za dzień

 2. "Ptasi Folwark"

  agroturystykaŁyszkowice(Kraczynki: 4.2km do centrum)  

  Zapraszamy do Ptasiego Folwarku. Nowy obiekt o wysokim standardzie w zacisznej okolicy.

  Od 40 PLN za dzień

 3. Pragniemy Państwa zaprosić na wypoczynek w nowych wolnostojących domkach letniskowych, położonych w Popowie przy wschodnim brzegu Zalewu Jeziorsko.

  Od 100 PLN za dzień

 4. Dom letniskowy przy zalewie Jeziorsko oferuje Państwu wypoczynek na łonie natury przy zachowaniu pełnego komfortu. W okolicy las, plaża i przystań jachtowa!

  Od 180 PLN za dzień

 5. "Leśna Dolina" w miejscowości Siedlątków nad zalewem Jeziorsko i nad rzeką Wartą. Pokoje do wynajęcia z pełni wyposażoną kuchnią. Wi-Fi i parking gratis.
 6. Ekoagroturystyka

  agroturystykaPopów(Kraczynki: 2.6km do centrum)  

  Cena do uzgodnienia

  Od 25 PLN za dzień

 7. Gospodarstwo Agroturystyczne

  agroturystykaBrzeg(Kraczynki: 9.6km do centrum)  

  Od 25 PLN za dzień

 8. Gospodarstwo agroturystyczne we wsi Brodnia, malowniczo położone nad zbiornikiem wodnym “Jeziorsko”. Jest to spokojna wieś z zabytkowym kościołem z xiv w. Do
 9. Gospodarstwo “topola” we wsi Brodnia , malowniczo położone nad zalewem “Jeziorsko”, dysponuje ogrodzonym, wolnostojącym domem (łazienka, natrysk, wc, wyposażona
 10. Ciche, spokojne, bezpieczne pokoje gościnne z łazienką w budynku całorocznym z parkingiem. Hotel dla zwierząt – małe zwierzęta towarzyszące człowiekowi oraz

Kraczynki i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 11 z 11 w Kraczynkach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet