Dwór Maria Antonina

Hotel w Gliniku Zaborowskim

Glinik Zaborowski /181, 38-100 Strzyżów,
woj. podkarpackie, Polska

Reklama

Dolina Złotego Potoku

Miejscowość: Jarnołtówek

Komfortowe domy w Górach Opawskich - Sudety Wschodnie FERIE ZIMOWE - WOLNE TERMINY

Cena od: 250PLN całość

 

Informacje o obiekcie

Opis

Dwór Maria Antonina znajduje się w odległości 5 km od Strzyżowa i 25 km od stolicy Podkarpacia – Rzeszowa. Hotel znajduje się na skraju Czarnorzecko-Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego. Niczym nieskażona przyroda, kojący szum strumyka i krajobraz z galopującymi końmi w tle czynią to miejsce niezwykle urokliwym. Hotel w Dworze Maria Antonina pełni funkcję wypoczynkową, który przyciąga gościnnością Gospodarzy i niezwykłą elegancją.

Klimatyzowane pokoje z eleganckimi łazienkami, gabinet masażu, apartament odnowy biologicznej z suchą sauną, minibasenem SPA, tarasem widokowym, apartament małżeński z tarasem widokowym.

Prowadzone są także tygodniowe wczasy zdrowotno-odchudzające wg diety dr Ewy Dąbrowskiej. Ośrodek położony jest na skraju lasu z dala od zgiełku. Komfortowe warunki i stylowe wnętrza pozwolą oczyścić ciało i umysł.

Hotel posiada:

13 pokoi 1,2, 3 i 4-osobowych z klimatyzacją,
gabinet masażu
apartament odnowy biologicznej z suchą sauną, minibasenem SPA, tarasem widokowym.
apartament małżeński z tarasem widokowym

Każdy pokój o wielkości ponad 20 m kwadratowych posiada elegancką łazienkę, klimatyzację z wymianą powietrza, wi-fi oraz dźwiękoszczelne drzwi i ściany, które zapewniają 100% komfortu wypoczynku.

Obiekt w bazie od: 2015-03-11

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 12:00
  • Do dyspozycji gości: Udogodnienia Spa/wellness (Sauna)
  • Udogodnienia: Klimatyzacja
  • Na terenie obiektu: Bar/Restauracja (Bar, Restauracja), Sport i rekreacja (Basen)
  • Internet: Internet
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet