• Kownatki
  • i okolica

Filtruj wynik

Kownatki i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Kownatkach

Lista obiektów noclegowych

  1. Ostoja, położona na Mazurach i otoczona jeziorami, daje nieskończone możliwości aktywnego wypoczynku oraz głębokiego relaksu. To idealne miejsce na pobyt.
  2. Majątek Lemany

    agroturystykaJanuszkowo(Kownatki: 2.8km do centrum)  

    Majątek Lemany to jedno z najpiękniej położonych miejsc w malowniczym zakątku Mazur Zachodnich. Zbudowany jest na wzór starej osady mazurskiej. Pruski mur...
  3. Ulnowo

    agroturystykaUlnowo(Kownatki: 7.9km do centrum)  

Kownatki i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Kownatkach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet