Noclegi Kostomłoty

Znaleziono obiektów:5

 • Kostomłoty
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Noclegi Aksamitka

  agroturystykaLubiąż(Kostomłoty: 26.4km do centrum)  

  Zapraszamy ! zarówno osoby indywidualne jak i grupy zorganizowane, Nocleg już od 30 zł ! 724-732-259

  Jeśli planujesz dobrze i tanio wypocząć przyjmij nasze zaproszenie. Zapraszamy serdecznie zarówno osoby indywidualne jak i grupy zorganizowane-Opactwo Cystersów
 2. Bazę noclegową stanowi 10 wygodnie urządzonych pokoi, każdy w innym pastelowym kolorze. Dysponujemy 24 miejscami noclegowymi w następującym rozkładzie: 1 pokój
 3. Domki Letniskowe

  dom letniskowyBorzygniew(Kostomłoty: 8.6km do centrum)  

  Domki, wolne pokoje, pole namiotowe, pole biwakowe, stanica, wypożyczalnia łodzi, rower wodny...
 4. U Alutki

  pokoje gościnneBorzygniew(Kostomłoty: 8.8km do centrum)  

  Serdecznie zapraszamy na wypoczynek do pokoi gościnnych "u Alutki" w miejscowości Borzygniew nad Zalewem Mietkowskim. Obiekt czynny od maja do października.

Kostomłoty i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Kostomłotach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet