Obiekty promowane w najbliższej okolicy
 • Kosin
 • i okolica

Filtruj wynik

Kosin i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 8 z 8 w Kosinie

Lista obiektów noclegowych

 1. Domek posiada 4 pokoje, kuchnię, łazienkę, kominek, taras, grill, miejsce parkingowe. Znajduje się jakieś 70 m od jeziora i 70 od lasu.
 2. Wiejska Baza Noclegowa usytuowana jest w niezwykle pięknej okolicy. Dla swych gości posiada przygotowane 3 pokoje z łazienkami i osobnymi wejściami oraz
 3. Ośrodek posiada 35 koni przystosowanych do jazdy wierzchem oraz konie, które mogą służyć jako siła pociągowa do jazdy w bryczkach. Atrakcją dla dzieci są koniki
 4. Agroturystyka

  agroturystykaZagórze(Kosin: 5.3km do centrum)  

  Raj dla wędkarzy, grzybiarzy, miłośników przyrody.
 5. Dom Pod Sosnami

  dom letniskowyLubiewo(Kosin: 4.9km do centrum)  

  Dom na skraju wsi Lubiewo k/ Drezdenka. Wieś położona jest nad pięknym i czystym jeziorem Łubowo na obszarze leśnym objętym programem n 2000.
 6. "Słoneczny Dom"

  dom do wynajęciaLubiewo(Kosin: 4.9km do centrum)  

  Lubiewo - dom nad jeziorem. Zapomnijcie o cywilizacji i naładujcie akumulatory :) Czyste jezioro, piękne lasy i kameralna wieś. Zamieszkajcie w 100-letnim domu.
 7. Leśny Dworek

  agroturystykaKwiejce(Kosin: 7.7km do centrum)  

  Wypoczynek i rekreacja w samym sercu Puszczy Noteckiej.

Kosin i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 8 z 8 w Kosinie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet