• Kosewko
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Hotel Lisia Polana

  hotelPomocnia(Kosewko: 5.4km do centrum)  

  Kompleks rekreacyjno-biznesowy niedaleko lotniska Warszawa-Modlin. Posiadający ***hotel, restaurację, salę konferencyjną, pole golfowe i korty tenisowe.

  Zobacz ofertę

 2. Hotel Modlin

  hotelNowy Modlin(Kosewko: 5.7km do centrum)  

  Wszystkich podróżujących odlatujących z lotniska Warszawa - Modlin serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego Parkingu przy Hotelu.

  Zobacz ofertę

 3. Drewniana Chata

  agroturystykaBorkowo(Kosewko: 8.2km do centrum)  

  Serdecznie zapraszamy Państwa do nowego komfortowego domu drewnianego położonego na skraju wioski Borkowo z pięknym widokiem na pola i lasy. Borkowo to mała

  Zobacz ofertę

 4. Noclegi "EL-DAW"

  pokoje gościnneJoniec(Kosewko: 14.7km do centrum)  

  Wypożyczalnia kajaków El-Daw, posiadamy do wynajęcia pokoje 2, 4, 5 i 6-cio osobowe z łazienkami oraz domek drewniany - noclegi Mazowsze, kwatery pracownicze.

  Zobacz ofertę

 5. Domki letniskowe nad rzeką Wkrą. 2000 m2 do dyspozycji. Parking, grill, ognisko, spływy kajakowe. Mile widziane zwierzęta domowe! Idealne miejsce na wypoczynek!

  Zobacz ofertę

 6. Agroturystyka Wróblewscy, została zbudowana jako samodzielny budynek na wzgórku, nad samą rzeką Wkrą(50m). Posiadłość usytuowana jest na 0.5 hektarowej dział

  Zobacz ofertę

 7. Baza noclegowa zlokalizowana jest w miejscowości Pomiechówek, gmina Pomiechówek 40 km od Warszawy. Oferujemy pokoje całoroczne z łazienkami. Wyposażone są: w TV

  Zobacz ofertę

Kosewko i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 8 z 8 w Kosewku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie