Agroturystyka Kosewko

Znaleziono obiektów:4

 • Kosewko
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Drewniana Chata

  agroturystykaBorkowo(Kosewko: 8.2km do centrum)  

  Serdecznie zapraszamy Państwa do nowego komfortowego domu drewnianego położonego na skraju wioski Borkowo z pięknym widokiem na pola i lasy. Borkowo to mała

  Zobacz ofertę

 2. Domki letniskowe nad rzeką Wkrą. 2000 m2 do dyspozycji. Parking, grill, ognisko, spływy kajakowe. Mile widziane zwierzęta domowe! Idealne miejsce na wypoczynek!

  Zobacz ofertę

 3. Agroturystyka Wróblewscy, została zbudowana jako samodzielny budynek na wzgórku, nad samą rzeką Wkrą(50m). Posiadłość usytuowana jest na 0.5 hektarowej dział

  Zobacz ofertę

Agrowczasy Kosewko i okolica

Agroturystyka od 1 do 4 z 4 w Kosewku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie