Obiekty promowane w najbliższej okolicy
 • Kościerzyna
 • i okolica
 • Hotel

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Hotele Kościerzyna i okolica

Hotel od 1 do 7 z 7 w Kościerzynie

Obiekty promowane

 1. ZAPRASZAMY na pobyty WIOSENNE i LETNIE! Ośrodek Jazdy Konnej, sprzęt wodny. Nad samym jeziorem!

  W pewnym cichym zakątku Kaszub czeka na Ciebie Debrzyno, czyli… Całoroczny Ośrodek Wczasowo - Wypoczynkowy, położony nad brzegiem uroczego jeziora Długie.

  Od 110 PLN za dzień

 2. Latem naszych gości przyciągają lasy obfite w grzyby, jagody, maliny, oraz liczne jeziora, ścieżki piesze i rowerowe. Do dyspozycji gości jest ogród, grill...

  Od 35 PLN za dzień

Lista obiektów noclegowych

 1. Astra Zajazd

  hotelKłobuczyno(Kościerzyna: 10.6km do centrum)  

  Obiekt usytuowany jest przy trasie Koś 14 pokoi wszystkie z tv oraz łazienkami.

  Od 100 PLN za dzień

 2. Osada Grzybowski Młyn

  hotelGrzybowski Młyn(Kościerzyna: 8.2km do centrum)  

  Ciche i urokliwe miejsce, możliwość obcowania z otaczająca naturą. Komfort i intymność dla każdego gościa. Standard hotelowy Dobra regionalna kuchnia.

  Od 70 PLN za dzień

 3. Kiston

  hotelKistowo(Kościerzyna: 22.4km do centrum)  

  Hotel Kiston na Kaszubach - kręgielnia, basen, restauracja, sala bankietowa, konferencyjna, wesela, bilard, siłownia, bar, sauny, jacuzzi, SPA, masaże, WiFi.

  Od 228 PLN za dzień

 4. ”Bazuna” to instrument dęty przypominający góralską trąbitę, spotykany na Kaszubach. Bazuny Hotel*** & SPA to miejsce stworzone dla wymagających klientów.

  Od 116 PLN za dzień

 5. Hotel Stary Browar Kościerzyna to obiekt, który wyróżnia się wysokim standardem pokoi, świeżo warzonym piwem oraz tradycyjnymi kaszubskimi daniami.

  Od 80 PLN za dzień

 6. Hotel Gryf

  hotelKościerzyna(0.3km do centrum)  

  Hotel położony jest w centrum miasta i o feruje swoim gościom 30 komfortowo wyposażonych pokoi. Zapraszamy do odwiedzin!!!

  Od 80 PLN za dzień

 7. Cisza i wypoczynek są gwarancją tego miejsca jak również wysoki standard wyposażenia pokoi. Zapraszamy!

  Od 90 PLN za dzień

Hotele Kościerzyna i okolica

Hotel od 1 do 7 z 7 w Kościerzynie

Co warto zwiedzić w Kościerzynie:

 • Co warto zobaczyć na Kaszubach?

  Nie ulega wątpliwości, że Polska jest krajem niezwykle atrakcyjnym turystycznie, głównie ze względu na zróżnicowane ukształtowanie terenu, unikatowe walory przyrodnicze oraz niezwykłe zabytki...

  Zobacz

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet