Noclegi Korzeń

Znaleziono obiektów:2

  • Korzeń
  • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

  1. pensjonat korzeń-moje miejsce na ziemi !!! Jeśli chcesz do mnie przyjechać to nie spędzisz wielu godzin w podróży, a jeśli już tak się zdarzy, to urok...

    Zobacz ofertę

  2. Domek "Ranczo"

    dom do wynajęciaJeruzal(Korzeń: 1.8km do centrum)  

Korzeń i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 2 z 2 w Korzeni

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie