Noclegi Koryta

Znaleziono obiektów:5

 • Koryta
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Hotel Bukowy Dworek

  hotelGronów(Koryta: 9.0km do centrum)  

  Hotel Bukowy Dworek, trzygwiazdkowy obiekt w województwie lubuskim, jest idealnym miejscem wypoczynku.

  Zobacz ofertę

 2. Hotel Picaro Stok

  hotelStok(Koryta: 10.0km do centrum)  

 3. Dom Do Wynajęcia

  dom do wynajęciaZamęt(Koryta: 5.9km do centrum)  

  Komfortowo wyposażony, całoroczny dom wypoczynkowy położony w środku. lasu, z dala od miejskiego zgiełku gwarantuje wspaniały czas dla grup, rodzin i firm.

  Zobacz ofertę

 4. Kwatery "w-ogrodzie" to przede wszystkim spokojne miejsce do wypoczynku, z dala od miejskiego zgiełku i hałasu. Doskonałe miejsce dla dzieci. Duży, ogrodzony

  Zobacz ofertę

 5. Hotel Kosobudz

  hotelKosobudz(Koryta: 9.7km do centrum)  

  Zapraszamy do nowo wybudowanego hotelu w miejscowości Kosobudz Na trasie Poznań-Berlin, przy autostradzie A2 (zjazd Torzym) Oferujemy: • świeże, czyste

  Zobacz ofertę

Koryta i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Korytach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie