Noclegi Kopalino

Znaleziono obiektów:133 w tym obiektów z rezerwacją online: 3

 • Kopalino
 • i okolica

Filtruj wynik

Kopalino i okolica

Pokoje gościnne od 101 do 120 z 133 w Kopalinie

Lista obiektów noclegowych

 1. "Apartamenty Bałtyckie"

  apartamentLubiatowo(Kopalino: 1.2km do centrum)  

  Do Państwa dyspozycji oddajemy w tym roku trzy nowoczesne apartamenty, urządzone i wyposażone tak, aby Państwa wypoczynek był przyjemny i komfortowy.
 2. Pokoje noclegowe z łazienkami. 3 pokoje 3 osobowe, pokój dwuosobowy i pokój czteroosobowy z wyposażoną kuchnią. Wspólna kuchnia dla pokoi bez kuchni własnej. W

  Od 30 PLN za dzień

 3. Domek

  dom letniskowyKopalino(0.1km do centrum)  

 4. Domek

  dom letniskowyKopalino(1.4km do centrum)  

Kopalino i okolica

Pokoje gościnne od 101 do 120 z 133 w Kopalinie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet