• Konne
 • i okolica

Filtruj wynik

Konne i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Konnem

Lista obiektów noclegowych

 1. Leśny Zakątek

  pokoje gościnneŁaźnie(Konne: 3.0km do centrum)  

  Witamy Państwa w nowoodrestaurowanym domku wiejskim w Łaźniach. Jest on położony zaledwie 10 km od Supraśla. Przygotowaliśmy go z myślą o wygodzie, spokoju.

  Od 99 PLN za dzień

 2. Kompleks Lipowy Most Golf Park jest położony w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej, 30 km od Białegostoku. Składa się z obiektu hotelowego, restauracji i dworku.

  Od 219 PLN za dzień

 3. Kwatera agroturystyczna, położona przy Trakcie Napoleońskim nad rzeką Płoską, w pięknym otoczeniu Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej. Nieopodal znajduje

Konne i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Konnem

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet