• Konarzyce
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Cichy zakątek oferuje usługi noclegowe, wypoczynek na niezależnym poddaszu:4 pokoje z balkonami, łazienkami, TV i internetem LTE oraz samodzielną kuchnią.
 2. Domek

  dom letniskowyJarosławki(Konarzyce: 1.9km do centrum)  

  Witam, posiadam do wynajęcia w pełni wyposażony domek letniskowy nad czystym jeziorem w Jarosławkach pomiędzy miejscowościami Śrem, a Książ Wlkp. Domek ma pokój
 3. Domki Letniskowe

  dom letniskowyJarosławki(Konarzyce: 1.9km do centrum)  

  Tanie domki na Jarosławkach.
 4. Młodzikowo to jedna z najstarszych osad w Wielkopolsce – w 1136 r. założył ją Kmieć Młodzik. Położona jest na prawym brzegu rzeki Warty, na południowy wschód od
 5. Domek Letniskowy

  dom letniskowyJarosławki(Konarzyce: 3.9km do centrum)  

  Domek Jarosławki 5-osobowy
 6. Domek Letniskowy

  dom letniskowyJarosławki(Konarzyce: 1.4km do centrum)  

  Wynajem domku letniskowego Jarosławki. Zapraszamy!

Konarzyce i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 10 z 10 w Konarzycach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet