• Komorze
  • i okolica
  • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Agrowczasy Komorze i okolica

Agroturystyka od 1 do 4 z 4 w Komorzu

Lista obiektów noclegowych

  1. Bzy I Magnolie

    agroturystykaŁubowo(Komorze: 4.8km do centrum)  

    Spokój, szacunek, dobra kuchnia, piękne krajobrazy, komfort - to wszystko u nas znajdziesz. Zapraszamy do nowego i wyjątkowego miejsca na Pojezierzu Drawskim !!

    Od 60 PLN za dzień

  2. "Bliżej Natury"

    agroturystykaPiława(Komorze: 8.0km do centrum)  

    Przy jeziorze,dobry standard,pokoje z łazienkami i tarasami,kajaki,pomost,plac zabaw,kameralnie,wifi

    Tu Nikomu życia nie żal! 4 przytulne pokoje z kominkami tarasami, przy brzegu jeziora z pięknymi widokami zieleń, przestrzeń, cisza, lasy, łódki, kajaki,...

    Od 45 PLN za dzień

  3. Mamy wolne miejsca! Zwolnij! Zapraszamy :)

    Danusiolandia- stworzona dla tych którzy chcą uciec od zgiełku miasta, ceniących swą prywatność, ciszę, domową atmosferę i dziewiczą przyrodę za rozsądną...

    Od 120 PLN za dzień

  4. Dworek położony pomiędzy dwoma jeziorami, w otoczeniu lasów. Naturalna, domowa kuchnia. Kajaki, rowery, sauna. Jazda konna i hotel dla koni.

    Od 164 PLN za dzień

Agrowczasy Komorze i okolica

Agroturystyka od 1 do 4 z 4 w Komorzu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet