• Koluszki
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. 9.77/10
  Ilość ocen: 2

  Dodaj do schowka

  Zapraszamy serdecznie, miła i spokojna okolica...

 2. 8.16/10
  Ilość ocen: 6

  Dodaj do schowka

  Witamy Państwa! Proponujemy pokoje 2-, 3 i 4 osobowe. W każdym pokoju: TV, łazienka, Wi-Fi. Do dyspozycji aneks kuchenny. Przy obiekcie parking na 8 samochodów.

 3. Pokoje Gościnne

  agroturystykaSłotwiny(Koluszki: 2.2km do centrum)  

  Zapraszamy do nowo wyremontowanego obiektu, który znajduje się w Słotwinach 2 Koluszek. Posiadamy pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe z których większość posiada łazienki

 4. 9.92/10
  Ilość ocen: 7

  Dodaj do schowka

  Szanowni Państwo. Wynajmę część domu na kwatery pracownicze od 2 do 17 osób lub trzy pokoje 2 osobowe i dwa pokój 3-5 osobowe. Serdecznie zapraszam.

 5. 1.00/10
  Ilość ocen: 1

  Dodaj do schowka

  Usługi motelowe, bar i sklep usługi motelowe (6 pokoi 2 osobowych, możliwość zjedzenia śniadania, obiadu, kolacj, w standardzie łazienka i tv) bar, sklep. Przy

Koluszki i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Koluszkach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie